VIVICITTA - POŽIVIMO MESTI : Ulični tek za osnovne šole 2024

Letos smo lokacijo šolskega teka zaradi prenove Trga Evrope preselili na območje ob nekdanjem mejnem prehodu Solkan, kjer smo na lepem travniku vsi uživali.

Trase tekov na 800 in 1000 metrov so bile speljane po kolesarskih stezah in med polji. Tekmovali so šolarji iz šestih osnovnih šol iz Slovenije (letniki 2010, 2011 in 2012) z učenci iz italijanskih in zamejskih nižjih srednjih šol.

200 šolarjem čestitamo za borbenost, vzdržljivost in zdrav tekmovalni duh, vsem prisotnim učiteljem pa pohvale za sodelovanje, podporo dogodku in spodbudo učencem pri gibalno aktivnem udejstvovanju.

Vse fotografije: ULIČNI TEK ZA OSNOVNE ŠOLE - Vivicitta- Poživimo mesti | Športna Zveza Nova Gorica (sportnazveza-ng.si)

ULIČNI TEK ZA OSNOVNE ŠOLE 2024 | Športna Zveza Nova Gorica (sportnazveza-ng.si)