MINI OLIMPIJADA

Projekt se v organizaciji Olimpijskega komiteja Slovenije-Združenja športnih zvez izvaja že dobrih 13 let. V tem času je dosegel zavidanja vredno razširjenost in popularizacijo.

V preteklem letu se ga je udeležilo več kot 10.000 otrok na več kot 30 lokacijah v izvedbi lokalnih športnih zvez, klubov in društev ter regijskih pisarn OKS-ZŠZ.

Kot v preteklem letu, bomo tudi tokrat dogodek izpeljali v Športnem parku Nova Gorica, v sredo, 12. septembra 2018 v dopoldanskem času.

Na mestnem stadionu se bodo predstavila športna društva in klubi, ki delujejo v mestu in okolici. Otroci se lahko preizkusijo v različnih športnih panogah, najbolj pomembno pa je, da se zabavajo. Če se ob tem še navdušijo za kakšen šport oziroma da vzljubijo gibanje, pa smo dosegli največ...