25. VIVICITTA- POŽIVIMO MESTI

Športno- rekreativna prireditev VIVICITTA- POŽIVIMO MESTI  bo letos potekala že 25.- ič v sodelovanju z organizacijami na obeh straneh meje- pri nas so to Športna zveza Nova Gorica, Mladinski center Nova Gorica, ŠD Mark pod pokroviteljstvom Mestne občine Nova Gorica.

To je pohod, ki povezuje prebivalce mest na obeh straneh meje, velik pomen pa ima prireditev tudi z vidika spodbujanja gibanja v vseh starostnih obdobjih.

V nedeljo, 3. aprila se bomo zbrali na Trgu Evrope, kjer bo start in cilj pohoda. Na voljo bosta dve trasi- 5 in 10 km. Pot bo vodila po ulicah obeh mest in je primerna za vse starostne kategorije, krajša trasa pa omogoča udeležbo tudi gibalno oviranim osebam oziroma družinam z vozički.

Start pohoda je ob 9,30, prijave pa bomo sprejemali že od 8,30 dalje (vpisnina: odrasli 5 €, otroci od 3. do 18. leta 3 €). Zaželene so predprijave na info@sportnazveza-ng.si , saj bo prvih 400 prijavljenih prejelo spominsko majico, na koncu pa vsi udeleženci topel obrok.

Pohod VIVICITTA- POŽIVIMO MESTI je uvod v letošnji Festival zdravja.

Prisrčno vabljeni na krajši ali malo daljši pohod.