ŠPORTNE IGRE ZAPOSLENIH 2021

Športna zveza Nova Gorica je v sodelovanju s Športnim zavodom Nova Gorica ter ob pomoči Fundacije za šport izpeljala sedme Športne igre zaposlenih v Novi Gorici. Dogodek se je odvijal v Športnem parku Nova Gorica v soboto, 18. septembra 2021.

Na sporedu je bilo 7 disciplin, ki so bile izvedene v sodelovanju z našimi športnimi klubi: kegljanje, badminton, tek, tenis, košarka, odbojka in namizni tenis.

Tudi letos smo se zaradi vsem dobro znane zdravstvene problematike odpovedali nekaterim delom prireditve: otvoritvi in delu, ki je najbolj povezoval in bil najbolj pričakovan trenutek dogodka- skupni pogostitvi ob koncu tekmovanj in proglasitvi rezultatov.

Proglasitve so potekale na način, da je po vsaki končani panogi sledila proglasitev pred pisarno Športne zveze, nato pa so za okrepitev po izgubljenih kalorijah poskrbeli v Restavraciji Presta.

Čestitke vsem udeležencem in nasvidenje prihodnje leto!