Predsednik Športne zveze Nova Gorica Miran Müllner izvoljen v izvršni odbor OKS ZŠZ

Predsednik Športne zveze Nova Gorica Miran Müllner je že vrsto let predan slovenskemu športu. Potem, ko je lani prejel priznanje Olimpijskega Komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez (OKS-ZŠZ) za pomemben prispevek k razvoju športa ter priznanje Državnega Sveta RS za izjemne uspehe na področju prostovoljstva, je bil pred dnevi na 43. redni skupščini izvoljen v izvršni odbor OKS – ZŠZ za mandatno obdobje 2018-2022.

To, da je dobil pri izvolitvi veliko podporo kaže na zaupanje: ,, Moje delo in športno poslanstvo, ki sem ga do sedaj opravljal v Športni zvezi Nova Gorica ter v Strokovnem svetu športa za vse pri OKS-ZŠZ bom lahko v prihodnje nadgradil v izvršnem odboru. Počaščen sem in se zahvaljujem za veliko podporo in zaupanje , ki so mi ga izkazali športni delavci iz vse Slovenije. Naš skupni cilj je, da bi k zdravemu načinu življenja s športom spodbudili kar se da veliko število naših sodržavljank in sodržavljanov. Pomembno vodilo pri tem je, da naredimo šport kar se da dostopen prav vsakomur. je povedal Novogoričan Miran Müllner.